Barlak: Dadaşlara böyle seslendi

15 Şubat 2017 Çarşamba , 18:40
0 Yorum

Büyükşehir Belediye Erzurumspor Basın Sözcüsü Metin Barlak, “Şampiyonluk yolunda 12. Galibiyetini alan Kulübümüzün birlik, beraberlik içinde kenetlenerek sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek istiyoruz.” dedi.

Erzurum Gündem-‘Şampiyonluk yolunda takımın motivesi önemli’
Kulüp Başkanı Ali Demirhan’ın ikinci yarıda takıma kazandırdığı başarılı transfer takviyesi ile takımın daha da güçlenerek 12. galibiyetini aldığını ifade eden Büyükşehir Belediye Erzurumspor Basın Sözcüsü Metin Barlak, “Erzurum sevdalısı değerli Başkan Ali Demirhan ve Yönetim Kurulu olarak iyi günde taraftarımızın desteği ile kenetlenerek arzu ettiğimiz şampiyonluk ipini 12’de 12 yaparak göğüslemek istiyoruz. Şehir olarak, taraftar olarak şampiyonluk yolunda takımımızın motivesi çok önemli. Teknik heyet ve futbolcularımızın özverili galibiyet serisi ile birlikte burada başarıyı hak eden bir Erzurumspor Yönetimi, başarılı bir teknik ekip ve değerli futbolcularımız var. Önümüzde kalan 12 maçımızı da kaybetmeden 12’de 12 yaparak şampiyonluk kupasını Erzurum’a getirmek istiyoruz. Erzurumspor’da önemli bir emaneti teslim aldık. Bu emanetin de hakkını vermek bizim boynumuzun borcudur. Erzurumspor’un başarısı için çalışıyoruz. Erzurumspor büyük bir camia, büyük olan bu ailenin içinde fevkalade birlik, beraberlik var. Yönetimi ile birlikte çok iyi bir aileyiz. Şampiyonluk yolunda Pazar günü oynayacağımız Ofspor maçında taraftarlarımızın tribünleri doldurarak birlik, beraberlik vurgusu içinde bizim için önemli olan Erzurumspor’un başarısıdır. Teknik Direktör Ahmet Yıldırım hocamız, yardımcı antrenörlerimizle birlikte takımda futbolcu arkadaşlarımızla kardeşlik havası içinde tek hedefimiz Erzurumspor’u şampiyon yapmaktan başka bir düşüncemiz yok. " diye konuştu.


***************************

BB Erzurumspor Ofspor maçı hazırlığı
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup Lideri BB. Erzurumspor, Pazar günü kendi evinde konuk edeceği Ofspor maçının hazırlıklarına başladı. 
Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Yardımcı Antrenör Bülent Üstüner, Zafer Demiray, Sinan Demircioğlu, Adem Çağlayan ve Kaleci Antrenörü Emin Sarı nezaretinde 1,5 saat yenileme antrenmanı yapan mavi-beyazlılarda hırslı geçen antrenmana sakatlığı devam eden Savaş Tağa katılmadı.
Yıldırım: “Of maçı önemli”
Ofspor maçının önemli olduğunu açıklayan B.B. Erzurumspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, “Kendi evimizde oynayacağımız Ofspor maçı bizim için çok önemli. İnşallah Nazillispor karşısında yüksek motive gösteren oyuncularımın bu maçta aynı performans başarısını göstererek galibiyet serimizi taraftarlarımızın desteği ile sürdürerek hedeflediğimiz yola ilerlemek istiyoruz.” dedi.
Öte yandan, antrenman sahasına giren davetsiz misafir eğitimli Alman K-4 köpeği ‘Porsuk’un teknik heyet ve futbolcularla topla oynaması neşe kaynağı oldu.


Kaynak:
SON HABERLER
YAZARLAR
erzurumgundem.com
HASANSOFT Haber Sistemi