05.06.2014 21:58:40
2 Yorum

Derin Lobi
Gözler Mehmet Sekmen'de

30 Mart mahalli idareler seçimleri sona erdi ama özellikle büyükşehir belediyesinde dilden dile dolaşan kulaktan kulağa yayılan iddialar bitmek bilmiyor…

Eski başkan Ahmet Küçükler döneminde her fırsatta dile getirilen

M.EMİN Öz'ün yolsuzluk, Nitelikli Dolandırıcılık,Görevi Kötüye kullanma ile ilgili iddianame için bu saattehn sonra M.Emin Öz üzerindeki tasarrufunu merakla bekleniyor..

Bir zamanlar iddialara göre KİTMAR Gurubu Referansıyla Tencere satarken Büyükşehir Belediyesine Daire başkanı, hemde ERTANSA'ya genel Müdür olarak atanarak Büyükşehir’in şirket kasasının başına oturup ve 7 trilyon gibi bir paranın hesabını veremeyen M.Emin Öz ile ilgili Yeni Başkanımız Mehmet Sekmen Beyin bu kişi ile ilgili tasarrufunun ne olacağı konusudur..

İddia edilen yolsuzluk’ dosyası ile ilgili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından "Resmi belgede sahtecilik", "Görevi Kötüye Kullanma", "Nitelikli Dolandırıcılık" ve "Edimin İfasına Fesat Karıştırma" suçlamaları ile iddianame hazırlanacağı söyleniyor.

Hazırlanan iddianamenin mahkemede kabul edilmesi halinde yargı karşısında yolsuzluğunun hesabını verecek bu zat için Mehmet Sekmen’in tasarrufu çok önemli parametre olarak göze çarpan konulardan birisi diye düşünüyorum…

Etiketler:

Misafir - 11.06.2014 13:24:05

 • acaba
 • .....belkeniyor. .....söyleniyor. .....düşünülüyor. acaba sadece amaç baskı altına almak mı,DERİN bir beklenti var.
 • Misafir - 06.06.2014 21:56:47

 • murat
 • bu şehir için kim ne yaptıysa ödülünü yada cezasını alır diye düşünüyorum. ben istanbulda yaşıyorum.lakin bu isimle ilgili erzurumdaki dostlarımızla istişarelerinmizde ahmet başkanıda pas geçerek bütün akrabalarını ve eski personellerini işe aldığı söyleniyordu. ayrıca imar yolsuzluğu ile ilgilide eski özel kalem müdürü yunus isminde birisiyle bir takım arsa alım konusunda usulsüzlüklerininde olduğunu söylüyorlardı. demekki ateş olmayan bacadan duman çıkmaz sözünü çek eder bir haberle bazı karanlık konular aydınlanıyor.
 • SON HABERLER
  YAZARLAR
  erzurumgundem.com
  HASANSOFT Haber Sistemi