Anasayfa > SİYASET > Erzurum Milletvekilleri Pasinler’de Yatırımları İnceledi
Erzurum Milletvekilleri Pasinler’de Yatırımları İnceledi

Erzurum Milletvekilleri Pasinler’de Yatırımları İnceledi

13.04.2018 22:58 12 14 16 18 yazdır
Ak Parti Erzurum Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ve Zehra Taşkesenlioğlu, Pasinler Belediyesinin yaptığı inşaat alanlarında inceleme de bulundular.
Erzurum Gündem-Ak Parti Erzurum Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ve Zehra Taşkesenlioğlu, Ak Parti Pasinler 5. Kadın Kolları Olağan Genel Kurulundan sonra Pasinler Belediyesi tarafından ilçede yapımı süren ilçe stadyumu, 5 yıldızlı Termal Otel ve Pasinler Küçük Sanayi sitesi inşaat alanlarını gezerek Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu’ndan bilgi aldılar. 
İnşaat alanlarında İncelemelerde bulunan Erzurum Milletvekilleri ilçe stadyumunun günümüz şartlarına uygun hale getirilerek yapılması ve Termal Turizm bölgesinde olan Pasinler’imize yaraşır 5 yıldızlı otelin biran önce ilçemize kazandırılması için kendilerine düşen her türlü göreve hazır olduklarını belirttiler. Küçük Sanayi sitesinin yapımının ise bitmek üzere olduğu için başta Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu’na ve Kooperatif Başkanı Adnan Karslı’ya teşekkür ettiler. İlçede güzel çalışmaların yürüdüğünü görmekten çok mutlu oluyoruz. Bizlerde tabiî ki buralara destek veriyoruz. Ama vermiş olduğumuz desteğimizle de ortaya çıkan eserleri görmek bizleri çok memnun ettiğini belirttiler. 
Pasinler’de incelemelerde bulunan Erzurum Milletvekilleri Mustafa Ilıcalı ve Zehra Taşkesenlioğlu ve beraberindeki heyet Pasinler’den Köprüköy’e hareket etmek üzere ilçeden ayrıldılar.


Erzurum Milletvekillerinden PTSO’ya ziyaret 
Erzurum Milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu ve Erzurum Millet Vekili Prof. Dr Mustafa Ilıcalı Pasinler Ticaret ve Sanayi Odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 
2 Nisan’da yapılan Pasinler Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri sonrası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Aydın Taşbaşı’ya Erzurum Milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu ve Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı ve beraberindeki heyetle birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 
Erzurum Milletvekilleri Taşkesenlioğlu ve Ilıcalı, "Ekonominin nabzının attığı bu kıymetli odalarımızın varlığı çok önemlidir. Erzurum merkez haricinde Ticaret ve Sanayi Odamız iki ilçemizde var, bunlardan biri de güzel ilçemiz olan Pasinler’dedir. Sivil Toplum Kuruluşu olan bu odamıza seçilen Aydın Taşbaşı kardeşimize görevinde başarılar diler, hayırlı hizmetlere imza atacağına inanıyoruz" dediler. 
PTSO Başkanı Aydın Taşbaşı ise "Milletvekillerimizin odamıza gelmesinden büyük mutluluk ve onur duyduk. İnşallah bu görevi kendilerininde desteğiyle bu güzel görevi yürüteceğiz. Pasinler ekonomisini canlandırmak için bütün ekibimizle var gücümüzle çalışacağız" dedi. 
Ak Parti Erzurum Milletvekilleri Zehra Taşkesenlioğlu ve Mustafa Ilıcalı’ya Pasinler Belediye Başkanı Ünsal Sertoğlu ve Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ethem Tanrıver, İlçe Başkanı Hanifi Temurlenk ve partililerde eşlik etti. 


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri