Erzurumspor’da Hırslı Antrenman

22 Şubat 2017 Çarşamba , 21:04
0 Yorum

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta şampiyonluk mücadelesi veren B.B Erzurumspor, Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı zorlu İstanbulspor maçının hazırlıklarını Kasımpaşa Spor Kompklesinde sürdürdü.

Erzurum Gündem-Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, Yardımcı Antrenörler Bülent Üstüner, Sinan Demircioğlu, Zafer Demiray, Adem Çağlayan, kaleci antrenörü Emin Sarı'nın nezaretinde düz koşu, 5-2 dar alanda pas çalışması, çift kale maç yaparak tamamladı.
Teknik Direktör Ahmet Yıldırım, "Futbolcularıma güveniyorum. Başarılı oyunumuzla İstanbulspor maçını alarak hedeflediğimiz yola yürüyeceğiz.” dedi.

YILDIRIM "FUTBOLCULARIMIN MORAL, MOTİVESİ YÜKSEK"

Teknik Direktör Yıldırım, 11 maçı kazanarak hedefledikleri başarıya ulaşacaklarını açıkladı. Yıldırım, "Bizim için kalan 11 maçın hepsi de kolay maç değil, zor maçlar olacak. Hem kendi sahamızda hem deplasmandaki maçları alarak başarılı bir aile olarak şampiyonluk ipini birlikte göğüsleyeceğiz. Takımda şu anda yardımcı antrenörlerim ile birlikte moral ve motive oldukça yüksek. Biz sahada teknik heyet ve futbolcularla, saha dışında yönetim el birliği içerisinde başarıya adım adım yaklaştığımıza inanıyorum. Futbolcularımın sahada kazanma savaşı ile birlikte ben inanıyorum ki, BB Erzurumspor'u layık olduğu yere taşıyacağız.” dedi.
Antrenmana sakatlığı devam eden Ersel katılmazken, bir süre önce sakatlanan Savaş Tağa bu günkü antrenmana katıldı.


*****************************

İstanbulspor - BB.Erzurumspor dostluğu
İstanbulspor Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu, Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Av. Ali Demirhan, onuruna yemek verdi. 
Pazar günü oynanacak İstanbulspor- B.B.Erzurumspor karşılaşması öncesi Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulübü Başkanı Av. Ali Demirhan ile bir araya gelen İstanbulspor Kulübü Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu, “Cenabı Hak çıktığınız bu yolda her iki güzide takımımız için başarılı ve sağlıklı bir şekilde yol almanızda yardımcınız olsun. Sahada her şeyden önce dostluk, kardeşlik ve centilmen kazansın” dedi.
İKİ KULÜP BAŞKANI'NDAN ‘CENTİLMENLİK KAZANSIN’ MESAJI
Pazar günü Bahçelievler İl Özel İdare Stadyumda B.B.Erzurumsporlu taraftarlara yer ayrıldığını ifade eden İstanbulspor Kulüp Başkanı Sarıalioğlu, ”Stad kapasitemiz çerçevesinde Erzurumspor taraftarlarımıza 217 koltuk sayısının yanı sıra aileleri ile birlikte gelecek olan misafirlerimizi de yan tribüne alarak misafirperverliğimizle karşılayacağız. B.B. Erzurumspor’un değerli yöneticilerini Pazar sabahı kahvaltıda bir araya gelerek, müsabakanın her iki takım arasında centilmence geçmesini temenni ediyor, başarılar diliyorum” dedi.
B.B.Erzurumspor Kulübü Başkanı Av. Ali Demirhan ise, İstanbulspor Kulüp Başkanı Ecmel Faik Sarıalioğlu’na Erzurumspor Kulübü adına nazik davetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Her iki takımın ve taraftarlarımızın sahada centilmenlik sevgisi içinde 90 dakika güzel futbolla taçlanması adına İstanbulspor Kulübünün değerli yöneticilerine teşekkür ediyorum.” dedi.


Kaynak:
SON HABERLER
YAZARLAR
erzurumgundem.com
HASANSOFT Haber Sistemi