Kurtuluş Mahallesine Uğurlu Muhtar Adayı

8 Kasım 2017 Çarşamba , 13:07
3 Yorum

Erhan Uğurlu Erzurum’un Yakutiye ilçesindeki Kurtuluş Mahallesine şimdiden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Erzurum Gündem- Erzurum’un Yakutiye ilçesi Kurtuluş mahallesine şimdiden adaylığını açıklayan genç muhtar adayı seçmenlerini ikna edip oy almak için kolları sıvamış durumda. Henüz yerel seçimlere bir buçuk sene olmasına rağmen şimdiden adaylığını açıklayan Erhan Uğurlu “Erken Kalkan Erken Yol Alır” sözünü kendine örnek alarak şimdiden mahallesindeki sorunlarını ve çözümlerini tespit etmek için mesai harcıyor. 

Geç muhtar adayı Uğurlu; "Belki yerel seçimlere daha bir buçuk sene gibi uzun bir zaman var ama ben şimdiden yaşadığım mahallem için şimdiden adaylığımı açıklıyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara verdiği önemi biliyorum. Muhtarlar mahallesinin sorunlarını en iyi şekilde bilmeli ve ona göre de çözüm üretmelidir. Bende şimdide Kurtuluş mahallemiz için bir şeyler yapma adına muhtar olmak istiyorum. Bizim maksadımız ve derdimiz hizmet etmektir. Bizim Kurtuluş mahallesi gibi bir derdimiz var, bunun için hizmetlerin getirilmesi konusunda benimde bir katkım olmasını istiyorum. Onun için Bir genç olarak enerjimi, mahalleme hizmet ederek harcamak istiyorum. Doğduğumdan bu yana mahallemden hiç ayrılmadığım için mahallemin sorunlarını iyi biliyorum. Bu doğrultuda mahallemize en iyi hizmeti getirebilecek, mahallenin sorunlarını ortadan kaldıracak ve mahallemizde yaşayan büyüklerimizin, küçüklerimizin tamamının taleplerini ciddiye alarak, can kulağıyla dinleyerek, yerine getirmek için canla başla mücadele edeceğim” dedi.

Genç Muhtar Adayına Sosyal Medyadan da Destek Var;
Erzurum’un sevilen ve sayılan isimlerinden Hüseyin Karaca ise Erhan Uğurlu için “YOLUNUN AÇIK OLSUN YUSUF YÜZLÜ KARDEŞİM” diyerek destek verdi. Hüseyin Karaca ayrıca sosyal medya hesabı olan Facebok’ta genç muhtar adayını destekleyen bir paylaşım yaparak muhtarlık adaylığı için şimdiden başarılar diledi. Karaca’nın paylaşımı ise şu şekilde; “Belki biraz erken davranıyoruz ama "Erken kalkan çok yol alır" sözü mucibince kıymetli kardeşim Erhan Uğurlu Yakutiye ilçesinin güzide mahallesi Kurtuluş Mahallesi Muhtar adayımızdır. Eş dost ve arkadaşlarımızın dikkatine. Duâ eder desteklerinizi bekleriz. YOLUNUN AÇIK OLSUN YUSUF YÜZLÜ KARDEŞİM. Hüseyin Karaca”


Kaynak: • Yorum yazmak için üye girişi yapınız. veya
 • Misafir - 8.11.2017 23:46:14

 • Mahmut Altınok
 • Allh yar ve yardımcın olsun her zaman yanondayız abi allah sizleri başımızdan eksik etmesin
 • Misafir - 8.11.2017 15:38:21

 • ömer ugurlu
 • Ciktigin bu yolda herdaim yanindayım amca oglu ALLAH cc yarve yardimcin olsun önca ALLAH cc sonrada doslarimizla beraber bu secimi kazanacaz
 • Misafir - 8.11.2017 14:45:28

 • Lokman DAĞ
 • Rabbim yar ve yardımcın olsun cangardaş. Çıktığın bunyolda yanındayız. Rabbim utandırmasın inşallah. Selam ve Dua ile...
 • SON HABERLER
  YAZARLAR
  erzurumgundem.com
  HASANSOFT Haber Sistemi