Sivas'ta yat görenler şaşkınlığa uğradı

19 Kasım 2017 Pazar , 22:50
0 Yorum

Denizden kilometrelerce uzaklıktaki Sivas’ta karadan giden 25 metre uzunluğundaki yatı polis çevirdi. Sivaslılar ve trafik polisleri, yat ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Erzurum Gündem-Muğla’dan bir tırın kasasında Trabzon’a gitmek üzere yola çıkan 25 metre uzunluğundaki lüks yat, denize sınırı olmayan Sivas’ta şaşkınlığa neden oldu. Sivas’ın Şarkışla ilçesinde polis kontrol noktasında durdurulan yat görenlerin ilgisini çekti. Vatandaşlar ve yatı durduran polis memurları yat ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Yat yüklü tırın kavşaklardan ve üst geçitlerin altından takılmadan geçmesi için iki araç tıra eskortluk yaptı.

Polis memurları da fotoğraf çekildi
Polis memurları tarafından durdurulan yat yüklü tırın evrak kontrolleri sırasında tırın çevresinde toplanan vatandaşlar meraklı gözlerle yatı seyretti. Denize sınırı olmayan Sivas’ta ilk kez yat gören vatandaşlar bu anı ölümsüzleştirmek için telefonlarına sarıldı. Yatla hatıra fotoğrafları çektirdiler. İlginç durumu polis memurları da şaşkınlıkla karşıladı. Memurlar hem işleri yaptı hem de yatla birlikte hatıra fotoğrafı çekti.


Kaynak:
SON HABERLER
YAZARLAR
erzurumgundem.com
HASANSOFT Haber Sistemi