Survivor All Star'ı kazanan Turabi'nin mazisindeki skandal

Erzurum Gündem-Survivor All Star şampiyonu Turabi Çamkıran oldu.

Peki Turabi kimdir? Mazisinde dansçılık döneminde striptiz gösterileri olan Survivor birincisi bakın nasıl biri? Survivor All Star 'da son 10 yılın şampiyonu olan Turabi Çamkıran'ın mazisi hayli şaşırtıcı...

Survivor birinciliğini alan Turabi 500 bin liralık büyük ödülü de kazandı. Survivor adasında özlü sözleri ve delikanlı pozları ile yer alan Turabi Çamkıran vakti zamanında gece klüplerinde striptiz dansçısı olarak çalışmış.

Turabi ismini Türkiye Survivor adasıyla duydu. Geçen yılda Survivor adasında yer alan Turabi ezberlediği özlü deyişlerle sık sık sosyal medyanın gündemine geldi.

Turabi Çamkıran'ın aslında Survivor macerası ilk ekran deneyimi değil. Mersin doğumlu olan Turabi Çamkıran'ın mazisinde bolca yarışma programı var. Bunlardan en dikkat çekici olanı ise Huysuz Virjin'in sunduğu "Benimle Dans Eder misin?" yarışması. Dikkat çekici olmasının sebebi ise bugünkü bildiğiniz Turabi ile o dönemdeki Turabi arasında dağlar kadar fark olması.

turabi-çamkiran-benimle-dans-eder-misin.jpg

O dönem çok farklı bir imaja sahip olan Turabi 'nin bu resimlerini gören onu tanımakta zorlanıyor. Delikanlı adam pozlarından hayli farklı olan resimleri Turabi'nin bugünkü karizmasını hayli sarsıyor. Turabi Çamkıran Benimle Dans eder misin yarışmasından 6. haftada üçüncü olarak elenmiş.

TURABİ 'NİN STRİPTİZ GÖRÜNTÜLERİ

Turabi Çamkıran arşivinden sarsıcı görüntüler ise striptiz yaptığı dönemlere ait. Turabi Çamkıran hemen her yolu denediği dönemlerde direk dansı da yapmış.

Turabi Çamkıran 'ın bir dönem çılgın ve farklı bir eğlence anlayışı veren dans kluplerinde çalıştığı ortaya çıktı.

turabi-çamkiran-yetenek-sizsiniz-dans.jpg

2013 yılında Turabi bu kez Acun Ilıcalı‘nın hazırladığı Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmış. Turabi 2014 yılında ise Survivor yarışmasında gönüllüler takımıyla izleyici önüne çıktı. Bu yılda son 10 yılın Survivor All Star şampiyonu olarak 500 bin liralık büyük ödülü aldı.

 

Kaynak: Tvhaber.com


 6112 defa izlenmiştir.
erzurumgundem.com
HASANSOFT Haber Sistemi