Taş Mağazalar hırsızları kıskıvrak yakalandı

31 Mayıs 2017 Çarşamba , 22:06
0 Yorum

Erzurum Taş Mağazalardaki dört ayrı işyerinden değerli eşyaları çalan hırsızlar yapılan sıkı takip sonucu çaldıkları malzemelerle yakalandı.

Erzurum Gündem-Erzurum’da Mayıs ayı içerisinde Taş Mağazalardaki dört farklı işyerine girerek ziynet eşyası, saat ve tespih gibi değerli eşyaları çalan hırsızlardan ikisi günler sonra Erzurum Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinin sıkı takibi sonucu yakalandı. İşyeri hırsızlıklarını yapan 18 yaşından küçük B.T. Erzurum’da yakalanırken, hırsızlıkların azmettiricisi olarak bilinen G.B., geçtiğimiz gün Trabzon Emniyet Müdürlüğü ile yapılan çalışma sonucu çaldıkları eşyaları sahte kimlik kullanarak satmak üzereyken kıskıvrak yakalandı. Yakalanan G.B.’nin cezaevi firarisi olduğu ve 11 ayrı suçtan arandığı ortaya çıktı. Gözaltına alınan G.B. emniyetteki ifadesinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Soygun anı saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı

Bir işyerinde gerçekleşen hırsızlık anları ise saniye saniye güvenlik kameralarına yansıdı. Hırsızlığı gerçekleştiren şüphelilerden yaşı küçük olan B.T.’nin hırsızlık anından yüzünü gizlediği görüldü.


Kaynak:
SON HABERLER
YAZARLAR
erzurumgundem.com
HASANSOFT Haber Sistemi